Koos iSIZE R1

Kolekcja

MAXIMUM PEWNOŚCI ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA

Fotelik zgodny z regulacją i-Size dla dzieci od 40 do 83 cm wzrostu.

Nowy fotelik  KOOS  iSizeR1 jest dedykowany najmłodszym dzieciom o wzroście od 40 do 83 cm. Najnowsze osiągnięcia technologiczne wykorzystane w foteliku KOOS  iSize R1 gwarantują spokojną i bezpieczną podróż samochodem. Fotelik KOOS iSize R1 wykorzystuje podstawę z błyskawicznymi zaczepami wyposażonymi w blokadę Pro-fix, dzięki czemu łatwo i szybko montuje się go na platformie w samochodzie, a i tym samym na stelażach wszystkich wózków JANE. Spełniając wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa E129 I-Size, mocowany jest w samochodzie na bazie za pomocą systemu Isofix i akcesorium „front leg” dla zagwarantowania całkowitego bezpieczeństwa i niezawodności. Osłona boczna tzw.: „Side impact protector” wraz z regulowanym w 5 pozycjach zagłówkiem, zostały zaprojektowane, by pochłaniać boczne uderzenia, a tkanina „memory foam” by
uzyskać najlepsze rozłożenie obciążeń działających w czasie zderzenia bocznego.

od 40 do do 83 cm

2,9-3 kg

Wodoodporny

Wiatroodporny

Oddychający

Trwały i antyplamowy

Odporny na uderzenia

Odporny na uderzenia

Zdał test bocznych zderzeń

Zdał test bocznych zderzeń

Dane techniczne 

Gwarancja jakości 

Nieskończone
możliwości
konfiguracji
z systemem profix

Przeczytaj więcej

BAZA KOOS ISIZE R1

Maksimum wygody za pomocą jednego „kliknięcia” – system Profix umożliwia zamocowanie i zdjęcie nosidełka Koos iSize w ciągu kilku sekund. System przeciwobrotowy ze stabilizatorem – Support Leg. Wysokość regulowana w 7 pozycjach, dzięki czemu może być mocowane w większości samochodów.

PROFIX I ISOFIX

Podstawa Isofix utożsamia tak postęp w bezpieczeństwie, jak i wygodę, bowiem można ją pozostawić zamontowaną w samochodzie. Oprócz oszczędności czasu, daje pewność, że dzięki zaczepom ISOFIX jest prawidłowo i stabilnie zamontowana. Dzięki systemowi Pro-Fix, mocowanie i zdejmowanie fotelika Koos, tak na bazie jak i na wózku, wykonuje się za pomocą jednej ręki.
pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by