Jakość i technologia

System pro-fix 

Pro-fix system

Nowy i ergonomiczny system Pro fix umożliwia wygodne mocowanie i zdejmowanie wszystkich gondoli i nosidełek firmy Jané na stelażach lub platformach Isofix. Za pomocą jednego ruchu i dwóch punktów mocujących możemy zamocować wszelkie dodatki na stelażu bez konieczności stosowania „zaczepów”.

Zakładanie

Aby zamocować nosidło/gondolę, należy podnieść je jedną ręką za pałąk i wsunąć do szczelin w stelażu, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek innych czynności przy stelażu wózka.

Zdejmowanie

Aby zdjąć nosidło/gondolę ze stelaża wózka, wystarczy po prostu nacisnąć przyciski znajdujące się po bokach stelaża. Przycisk automatycznie odblokowuje mocowanie stelaża lub platformy Isofix i można zdjąć nosidło/ gondolę, ponownie wykorzystując do tego tylko jedną rękę.

Zakładanie

Naciśnięcie obydwóch przycisków umożliwia ustawienie budki w jednej z 4 pozycji.

Przykładowe zestawy 

MUUN + koos + micro

epic + koos + micro

crosswalk + koos + micro

rider + strata +transporter 2

trider + matrix light 2

Technologia materiałów 

Anty UV

Parasolka anty UV zawiera materiały zaprojektowane specjalnie do zapewnienia unikalnej na rynku ochrony przeciw promieniom ultrafioletowym UVB i UVA. Stopień ochrony wynosi 50+ – jest to najwyższy stopień ochrony dla materiałów. UPF 50+.

Scotchgard

Ochronne nieprzemakalne wykończenie Scotchgard™ zapewnia ochronę materiału przed deszczem, śniegiem lub deszczem ze śniegiem bez utraty naturalnych właściwości i zdolności transpiracji. Niezwykle wodoodporne wykończenie sprawia, że płyny spływają po materiale. Zastosowanie tego nieprzemakalnego wykończenia ułatwia utrzymanie materiałów w czystości i wydłuża czas ich użytkowania. Ochronne wykończenie Scotchgard™ może być poddawane wielokrotnemu praniu bez utraty właściwości materiału.

Niezwykle oddychające włókna

Coolmax® to oryginalny wysokowydajny składnik, który dopomógł najlepszym sportowcom w uzyskaniu najlepszych wyników. Obecnie odkryto wiele możliwości, jakie oferuje ten materiał w celu zwiększania wygody użytkowania codziennych ubrań. Coolmax® umożliwia transpirację potu na zewnętrz tkaniny, co zapewnia jego szybkie odparowanie. Wyżej opisany efekt termoregulacji pozwala użytkownikom materiału pozostać suchym i zapewnia lepszy komfort użytkowania. Jané łączy materiały Coolmax® z różnymi rodzajami siatek w celu wspomagania cyrkulacji powietrza i zapewnienia dziecku ochrony przed zimnem w połączeniu z dopływem świeżego powietrza.

 

Thinsulate

Thinsulate™ zapewnia bardzo dobrą izolację przy niewielkiej wadze, a ponadto jest oddychającym, wygodnym i trwałym materiałem. Materiał izolacyjny Thinsulate™ to najlepszy wybór wtedy, gdy ciepło jest koniecznością. Kiedy porównamy inne materiały o takiej samej grubości co oryginalny materiał izolacyjny Thinsulate™, przekonamy się, że Thinsulate™ zachowuje kilkakrotnie wyższy poziom ciepła.

O nagrodach 

Jesteśmy dumni i zaszczyceni kiedy nasze produkty spotykają się z uznaniem jury konkursów konsumenckich czy instytucji dbających o bezpieczeństwo i komfort dziecka w podróży. Niemniej tym, co najbardziej nas motywuje do stałej, wytężonej pracy nad udoskonalaniem naszych produktów, to przede wszystkim zadowolenie tak rodzica jak i malucha.
Świadomość, że nasze wózki mogą sprawić, że życie każdego rodzica może być prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze jest motorem naszych działań i nieustannym elementem poszukiwań coraz lepszych rozwiązań.

pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by