SAFETY+

Program SAFETY +

– MOŻLIWOŚĆ WYMIANY FOTELIKA NA NOWY. 

SPRAWDŹ ZASADY! 

EXCHANGE PROGRAM LOGO male –  KOMPLEKSOWA OCHRONA!

Filozofią marki Jane jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w podróży Twojemu  dziecku. Dlatego projektowanie i tworzenie fotelików zgodnych z najbardziej rygorystycznymi standardami jakościowymi Jane traktuje jako zobowiązanie. To jednak nie wszystko. W trosce także o Twoje poczucie pewności i komfortu, zapewniamy znacznie więcej.

Program SAFETY+!  Program, który daje Ci możliwość WYMIANY FOTELIKA, który uległ silnym naprężeniom podczas wypadku lub kolizji na nowy!

EXCHANGE PROGRAM LOGO male – FOTELIKOWE AC

Program SAFETY+  polega na wymianie fotelika JANE, który uległ silnym naprężeniom podczas wypadku lub kolizji na nowy, tożsamy model. Nawet jeśli uszkodzenia nie są widoczne gołym okiem,  dalsze korzystanie z fotelika nie daje 100 % pewności. Dlatego Program SAFETY+ wychodzi Ci naprzeciw, by Twoje dziecko mogło ponownie podróżować bezpiecznie.  Nasz dział Obsługi Klienta po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem i przesłanymi dokumentami podejmie decyzję czy Twój powypadkowy fotelik zostanie wymieniony na nowy. Zapoznaj się z regulaminem Programu SAFETY+. 

EXCHANGE PROGRAM LOGO male– czyli WYMIANA FOTELIKA  na nowy  krok po kroku 

  

ZALOZENIA PROGRAMU SAFETY +

EXCHANGE PROGRAM LOGO male   – REJESTRACJA FOTELIKA

Dodatkowe informacje:

– REJESTRACJA –

rejestracja fotelika musi zostać dokonana nie później niż przed upływem 6 m-cy od realizacji zakupu. Rejestracji należy dokonać logując się pod adresem:
link: Jané – Registrar producto (jane.es)

PROTOKÓŁ POLICYJNY–  protokół policji winien zawierać informację o obecności fotelika w samochodzie w czasie, kiedy wypadek miał miejsce.

NR SERYJNY – Aby sprawdzić numer seryjny fotelika, należy go szukać na naklejce ulokowanej na:

NR SERYJNY FOTELIKA 1

W przypadku fotelika, który uległ naprężeniom podczas wypadku, a który nie jest już dostępny w regularnej ofercie, Jane wymieni na adekwatny do potrzeb, wieku dziecka i o podobnych właściwościach.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Serwisu:

tel.: +48 (012) 653 21 22

e-mail: serwis-jane@euro-trade.pl

pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by