Jane nasza historia

Z myślą o Twoim dziecku!

znajdź-sklep-2

 

… to podstawowa idea jaka przyświeca już od etapu tworzenia każdego z produktów Jane.Projekty i innowacyjna technologia wyrobów Jane zawsze stanowiły podstawę filozofii marki. Produkcja ciągle ewoluuje i jest dostosowywana do potrzeb klientów i ich oczekiwań oferując im coraz to nowe rozwiązania. Rozwiązania, które gwarantują:

  • Najwyższą jakość wykonania i materiałów
  • Bezpieczeństwo i ergonomię
  • Radość bycia rodzicem

 

 

Bezpieczeństwo„Więcej niż jest wymagane!”

 

bezpieczenstwo4-428x291

 

Firma Jane nieprzerwanie dba o bezpieczeństwo dzieci, współuczestnicząc w pracach nad bezpieczeństwem dzieci i inwestując wiele środków w badania w tej dziedzinie. Nie poprzestaje jednak wyłącznie na współuczestnictwie.

Z uwagi  na  zaangażowanie JANÉ w bezpieczeństwo dzieci firma zdecydowała się utworzyć swoje własne centrum badawczo-rozwojowe – Laboratorium  JANÉ  CRASH  TEST do testowania fotelików w skrajnych warunkach, aby zapewnić im poziom bezpieczeństwa  wybiegający  poza  wymagania  norm. Nasze  laboratorium to jeden z najnowocześniejszych tego typu ośrodków na świecie. Centrum wyposażono zgodnie z Regulaminem EKG i przygotowano do prowadzenia testów przy wyższej prędkości, niż próby opisane w protokole testowym EURO-NCAP.

 JANÉ CRASH TEST umożliwia projektowanie urządzeń  przytrzymujących  dla  dzieci, które  są  poddawane  bardziej  rygorystycznym  testom  niż  próby wymagane przez przepisy bezpieczeństwa, a ponadto wielokrotnie  testowane,  by  oferować  klientom  najbardziej  wypróbowane foteliki na rynku z najbardziej rygorystyczną homologacją w całej Europie.

 

 

Technologia i DESIGN

pushchairs_1000x1000

 

Bez wątpienia elementem, który zasadniczo wyróżnia produkty JANE to nie tylko innowacyjne, bezpieczne rozwiązania, ale i wysmakowana stylistyka.  Połączenie najwyższej jakości materiałów z dbałością o każdy detal czyni wózki czy foteliki Jane ponadczasowo piękne i „chic”.  Konsekwentne połączenie linii produktów z ich przeznaczeniem i funkcjami sprawia, że wyprawa w góry, na miasto czy plażę, będzie równie przyjemna co wizualnie atrakcyjna.

 

 

HISTORIA  marki JANE

 

Barcelona, rok 1932.

Historia  marki  Jane  zrodziła  się  z  potrzeby, by  zapewnić  dziecku  komfortowy  „środek  transportu”. Tym, który podjął się tego wyzwania był…  ślusarz  Manel  Jane.Niebawem Firma  Jané  rozpoczęła  produkcję  składanych  wózków  dziecięcych, które z roku na rok były coraz bardziej innowacyjne i …stylowe!

 

historia-janejane-historia_slajder-prawy

1932: pierwszy całkowicie składany wózek spacerowy.

1935: pierwszy wózek spacerowy z rozkładanym oparciem.

1939: pierwszy wózek głęboki zrobiony z drewna i gumy.

 

 

 

 

 

pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by