Koos

Kolekcja

lekki, bezpieczny, wygodny

NOSIDEŁKO GRUPY 0+ (0-13 kg)

Lepsza, lżejsza i bezpieczniejsza konstrukcja. Koos to nowe rozwiązanie firmy Jané dla grupy 0+. Koos to nosidełko łączące niezwykle lekką konstrukcję z maksymalnym bezpieczeństwem. Wyprodukowane z oddychających materiałów nosidełko Koos jest bardzo wygodne dla dziecka oraz funkcjonalne i poręczne dla rodziców. Niezwykle stabilna lekka konstrukcja sprawia, że nosidełko to jest nie tylko łatwe do przewożenia, ale także bezpieczne dla niemowlęcia. Nowy ergonomiczny pałąk umożliwia szybką, bezpieczną i bardziej naturalną zmianę pozycji. Nosidełko Koos nadaje się idealnie zarówno do podróży, jak i do spacerów, ponieważ zostało wyposażone w system Pro-fix umożliwiający zamocowanie jednym ruchem nosidełka na wszystkich stelażach firmy Jané i na bazie KOOS.

od 0 do 13

Wodoodporny

Wiatroodporny

Trwały i antyplamowy

Dane techniczne 

Gwarancja jakości 

Nieskończone
możliwości
konfiguracji
z systemem profix

Przeczytaj więcej

BAZA KOOS

Maksimum wygody za pomocą jednego „kliknięcia” ISOFIX ECE R44/ 04. system Profix umożliwia zamocowanie i zdjęcie nosidełka Koos w ciągu kilku sekund. System przeciwobrotowy ze stabilizatorem – Support Leg. Wysokość regulowana w 7 pozycjach, dzięki czemu może być mocowane w większości samochodów.

PROFIX I ISOFIX

Podstawa Isofix utożsamia tak postęp w bezpieczeństwie, jak i wygodę, bowiem można ją pozostawić zamontowaną w samochodzie. Oprócz oszczędności czasu, daje pewność, że dzięki zaczepom ISOFIX jest prawidłowo i stabilnie zamontowana. Dzięki systemowi Pro-Fix, mocowanie i zdejmowanie fotelika Koos, tak na bazie jak i na wózku, wykonuje się za pomocą jednej ręki.
pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by