iKONIC 2 360º

Kolekcja

IKONIC 2 360º 

Fotelik  rotacyjny zgodny z normą  I-SIZE dla dzieci od  40 do  104 cm wzrostu 

Nowy fotelik iKonic 2, będący udoskonaloną wersja poprzednika iKonic 1,  spełnia wymagania normy i-Size, a przy tym obraca się 360 stopni wokół własnej osi. Bez wątpienia  to fotelik, który zapewnia bezpieczną i błogą podróż dziecku, jak i maksimum wygody rodzicowi. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 40 do 105 cm wzrostu, montowany tyłem do kierunku jazdy prawie do ok. 4 roku życia. Fotelik wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z zintegrowanym systemem regulacji wysokości pasów i z 5-pozycyjną regulacją wysokością zagłówka. Posiada również 4 pozycje kąta nachylenia oparcia w każdej z opcji podróżowania – zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Wkładka dla niemowląt od 40-60 cm wzrostu została  zmodyfikowana i dostosowuje się do  kształtu dziecka na każdym etapie jego rozwoju zapewniając mu wygodną i bezpieczną pozycję oraz gwarantując maksymalną ochronę głowy oraz boczną. Łatwy dostęp i możliwość bezpiecznego posadzenia dziecka w foteliku oraz regulacji pasów bezpieczeństwa w każdej pozycji siedziska zapewnia system rotacyjny 360˚. Ponadto wzmocnienia w strukturze wewnętrznej  zapewniają lepszą ochronę boczną a zabezpieczenie przycisków wypinających Isofix, zapobiegają zabrudzeniom. Szeroka gama kolorystyczna i doskonałe materiały, z których wykonano tapicerkę w pełni wyjdą naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących styl i wysoką jakość.

od 40 do 105 cm

78 x 44 x 119,5 cm

15

Regulowane oparcie

Wodoodporny

Wiatroodporny

Oddychający

Trwały i antyplamowy

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Zdał test bocznych zderzeń

Zdał test bocznych zderzeń

Dane techniczne 

Gwarancja jakości 

Nieskończone
możliwości
konfiguracji
z systemem profix

Przeczytaj więcej

MOCOWANIE TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Fotelik zamocowany tyłem do kierunku jazdy zgodnie z surową regulacją i-Size dla dzieci o wzroście od 40 do 105 cm -do wieku około 4 -ech lat. Wkładka redukcyjna dla niemowląt o wzroście od 40 do 60 cm. Niemowlęta podróżują bezpieczniej tyłem do kierunku jazdy przynajmniej do ukończenia 15 miesiąca życia, jednakże firma…

MOCOWANIE PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY

Fotelik zamocowany przodem do kierunku jazdy. Dla dzieci od 15 miesiąca życia do osiągnięcia wzrostu 105 cm. Dzięki nowemu fotelikowi Ikonic Twój maluszek będzie mógł podróżować przodem do kierunku jazdy, aczkolwiek firma Jané zaleca mocowanie fotelika w tyłem do kierunku jazdy możliwie jak najdłużej.

ROTACJA 360 STOPNI

Opcja obrotu fotelika o 360º dla każdej z pozycji mocowania względem kierunku jazdy. Łatwe sadzanie dziecka w foteliku, bez konieczności wyjmowania fotelika z samochodu. Ta opcja zwiększa znacznie bezpieczeństwo urządzenia, ponieważ dzięki niej możesz wygodnie posadzić niemowlę i odpowiednio wyregulować szelki.

REGULACJA UCHYŁU OPARCIA

Regulacja nachylenia jedną ręką. Dostępne 4 pozycje dla dwóch pozycji mocowania w samochodzie względem kierunku jazdy. Dla pozycji przodem do kierunku jazdy i dla pozycji tyłem do kierunku jazdy. Z regulacją nachylenia umożliwiającą znalezienie najwygodniejszej pozycji dla twojego maluszka. Wszystkie pozycje są tak samo bezpieczne.
pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by