Grand

Kolekcja

bezpieczny dla dziecka,
wygodny dla rodzica

FOTELIK BEZPIECZEŃSTWA GRUPA  1/2/3 ( 9-36 kg) 

Grand Jané to nowy, ewolucyjny fotelik zaprojektowany dla ochrony dzieci o wadze od 9 do 36 kilogramów. Grand to fotelik bezpieczeństwa przeznaczony dla różnych grup wiekowych (1, 2, 3), zaprojektowany z myślą o dostosowaniu do dziecka podczas każdego etapu rozwoju. Łatwo i bezpiecznie mocowany w samochodzie za pomocą zaczepów Isofix, może być instalowany na przednim i tylnym fotelu. Dziecko zawsze będzie podróżowało bezpiecznie, ponieważ fotelik zawiera też Top Tether (pasek przeciwobrotowy). Fotelik Grand został homologowany jako urządzenie przytrzymujące dla dzieci w samochodzie zgodnie z postanowieniami normy ECE 44/04 oraz zaprojektowany zgodnie z wymogami najnowszej normy I-SIZE.

od 9 do 36

Regulowane oparcie

Oddychający

Odporny na uderzenia

Odporny na uderzenia

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Dane techniczne 

Gwarancja jakości 

Nieskończone
możliwości
konfiguracji
z systemem profix

Przeczytaj więcej

REGULACJA NACHYLENIA OPARCIA

Oparcie fotelika Grand jest regulowane w prosty sposób za pomocą naciśnięcia przycisku u podstawy fotelika. Fotelik Grand posiada 3 pozycje nachylenia oparcia.

REGULACJA WYSOKOŚCI ZAGŁÓWKA

Wysokość zagłówka jest regulowana adekwatnie do wzrostu dziecka, co zapewnia lepszą ochronę w razie zderzenia bocznego i lepiej podtrzymuje główkę dziecka.

ZMIANA Z GRUPY 1 NA GRUPĘ 2/3

Zmiana pasów  za pomocą systemu „misusing”. Zmiana fotelika w podstawkę podwyższającą z oparciem nie wymaga zdemontowania szelek, a jedynie schowania ich – zapobiega to błędom przy montażu, które mogłyby wpłynąć niekorzystnie na bezpieczeństwo.
pobierz katalog

Materiały
do pobrania

Pobierz

jane-video

Jane
video

Odtwórz

Skontaktuj się

Euro-Trade Sp. z o.o.
Spółka Komandytowa.
ul. Łokietka 155
31-263 Kraków

Tel: (12) 61 44 100
Fax: (12) 61 44 111
E-mail: biuro@euro-trade.pl

Znajdź nas

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Euro Trade 2016

Powerade by